Будівельні матеріали Луцьк Блок трейд - будівельні матеріали Луцьк

Клінкерна плитка в інтер’єрі: 10 беззаперечних «так» на її користь

Простора кухня зі стильним білим фартухом чи масивними світильниками у стилі лофт, сучасна спальня, розділена на комфортні зонування, камін, оздоблений кладкою під цеглу. Саме такими найчастіше ми бачимо інтер’єри у модних каталогах чи портфоліо студій. І поки ремонт не стукає в наші двері і гадки не маємо, що може об'єднувати усі ці дизайни. А відповідь проста — клінкер.

На своїх початках цей матеріал асоціювався переважно із будівництвом та зовнішнім оздобленням приміщень. Проте нині – він незамінна частина дизайну кафе, бізнес-центрів, салонів краси і, звичайно, будинків та квартир.

Що таке клінкерна плитка?

Клінкер (не плутати із керамікою) виготовляється із тугоплавкої глини при температурі понад 1000 градусів. Так утворюється дуже щільна та рівномірна структура, що і є запорукою його міцності. Існує думка, що при постукуванні якісна плитка дає характерний дзвін.

Використовується вона для імітації цегляної кладки. І наразі жоден інший матеріал не справляється з цим завданням краще.

 Клінкерна плитка монтаж

Ідеї використання клінкерної плитки в інтер’єрі

Коли ми говоримо «універсальний». Це про клінкер в інтер’єрі. Прекрасно підходить для декорування житлових зон, камінів, печей, робочих поверхонь кухні, сходів. Ба більше, оздоблення стін клінкерною плиткою вирішує сучасні інтер’єрні завдання для кафе та ресторанів.

Кухня

Клінкерна плитка пасує для інтер'єру під різний стиль та задум. Пік популярності клінкеру вдало підхопила мода на кухні у лофт стилі. Дизайнери використовують кладку для всього простору або часткового зонування.

Тим часом, поціновувачам модерну обов’язково сподобається «фартух» з плитки у темних тонах.

  Плитка клінкерна на кухні

Клінкерна плитка для каміна

Кращого застосування годі і шукати. Це, як мінімум, гарно. Максимум - практично і безпечно. Плитка не боїться високих температур та пошкоджень. Дизайнери радять не прив'язуватися до колористики під натуральну цеглу, а впевнено експериментувати з відтінками.