Будівельні матеріали Луцьк Блок трейд - будівельні матеріали Луцьк

Розміри керамоблоків, розхід матеріалу на кв.м.кладки

Керамічний блок – це високотехнологічний сучасний будматеріал, виготовлений способом формування та випалу тугоплавкої глини. Особливістю виробництва штучного керамічного каменю є добавляння в глиняну масу дерев’яної тирси. В процесі випалу під дією високих температур тирса згорає, утворюючи всередині блоку пори та пустоти, які можуть сягати до 50% об’єму. Завдяки цій особливості керамоблок легкий та має низьку теплопровідність. Через що його ще називають поризованою теплою керамікою.

Керамічні блоки користуються все більшим попитом в житловому та комерційному будівництві для спорудження малоповерхових та багатоповерхових ( до 9 поверхів) будівель. Великоформатний керамічний блок можна використовувати для зведення несучих стін монтажу міжкімнатних перегородок облицювання монолітних поясів.

Для того щоб розрахувати товщину стін та необхідну кількість блоків необхідно знати його точні розміри, та розхід матеріалу на квадратний метр кладки.

Які  бувають розміри керамоблоків?

Розміри поризованого керамоблоку згідно ДСТУ

Основні вимоги до експлуатаційних характеристик та яким має бути розмір керамічних блоків прописано у "ДСТУ Б В.2.7-61-97 Цегла та камені керамічні рядові лицьові. Технічні умови."

Згідно його умов крупноформатний керамічний камінь може мати допустиме значення відхилу по габаритах:

  • Довжина ±10
  • Ширина ±5
  • Товщина ±4

В наступних таблицях наведемо розміри керамічних блоків найбільш популярних виробників серед клієнтів СТАРТІ

Розміри керамічних блоків Porotherm

Керамоблок Porotherm – європейський будматеріал найвищої якості від всесвітньо відомого концерну Winerberger.

Розміри керамічних блоків Porotherm

Розміри керамоблоків КЕРАТЕРМ

КЕРАТЕРМ керамічні блоки - якісна українська продукція Кузьмінецького Цегельного Заводу, яка не поступається європейським аналогам.

Розміри керамічних блоків Кератерм

Розміри керамічних блоків Leier

Керамоблоки LEIER виготовлені виготовлені на заводах Словаччини ідеальне поєднання традицій та інновацій у виробництві поризованої  теплої кераміки.

Розміри керамічних блоків Leier

 

Попередня стаття Наступна стаття
Ми використовуємо cookies-файли та інші сервіси для збору технічних даних користувачів. Це дозволяє забезпечувати працездатність та зручність використання сайту, покращує навігацію. Якщо Ви продовжуєте використовувати сайт, значить даєте згоду на їхній збір. Користувацька угода