Будівельні матеріали Луцьк Блок трейд - будівельні матеріали Луцьк

Інформація про доставка і оплату будматеріалів

 

ДОСТАВКА 

Зручна та оперативна доставка будматеріалів на об′єкт придбаних у СТАРТІ – один з основних сервісів компанії! Наші клієнти можуть обрати спосіб отримання товару.

Доставка зі складів СТАРТІ у Луцьку, Рівному, Ковелі, Львові, Івано-Франківську!

Здійснюється наступними транспортними засобами:

  • краном-маніпулятором
  • малотонажним авто
  • бортовим автомобілем
  • автомобілем с причепом
  • фурою.

Вибір транспортного засобу залежить від об"єму та ваги вантажу, специфіки під’їзду до об’єкту та площадки розвантаження.

Доставка напряму від заводів виробників.

Будівельні матеріали доставляються лише фурними нормами (до 22 т.).

Товар завантажується лише кратно піддонам. Замовник зобов′язаний організувати оперативне та безпечне розвантаження будматеріалів.

Доставка транспортними компаніями “Нова пошта”, “Delivery”, “Автолюкс”, “SAT”, “Міст Експрес” та ін.

Оплата проводиться замовником згідно тарифів транспортного оператора

Самовивіз зі складів СТАРТІ.

Проводимо безкоштовне завантаження будматеріалів вручну або навантажувачем у нас на складі. Вартість та терміни доставки погоджуються індивідуально з нашими менеджерами. Ціна доставки буде залежати від кілометражу, обєму та ваги товару.

Вимоги до підїзних шляхів, місця розвантаження, нормативи на вивантаження.

Під′їзні шляхи до місця вивантаження на об’єкті повинні мати достатню ширину, тверде покриття і відповідний кут підїзду. Спуски і підйоми в зимовий період повинні бути очищені від льоду і посипані піском або іншими сипучими матеріалами.

Розвантажувальна площадка повинна мати розміри, що забезпечують свободу під′їзду, розвороту, розвантаження автомобіля при вивантаженні. Поверхня розвантажувального майданчика повинна бути рівною, і не мати значних ухилів. При здійсненні трансферу автомобілем, обладнаним маніпулятором, бажана присутність на обєкті робочого-стропільщика.

При доставці автомобілем без маніпулятора бажана присутність на об′єкті розвантажувачів або крана.

ОПЛАТА

При здійсненні покупки в інтернет-магазині СТАРТІ Ви можете обрати найбільш зручний спосіб оплати за товар.

  • Готівковий розрахунок. Здійснити оплату за товар Ви можете здійснити в касах офісів СТАРТІ
  • Безготівковий розрахунок.
  • Оплата на розрахунковий рахунок. Після узгодження замовлення наші менеджери виставлять  рахунок-фактуру, який можна оплатити з розрахункового рахунку Вашої фірми, або у відділенні будь-якого банку. Юридичним особам надається весь необхідний пакет документів.
  • Оплата на карту Приватбанку (Visa, Mastercard)
  • Оплата он-лайн за допомогою сервісу LiqPay

Якщо, у Вас виникли додаткові питання з приводу оплати та доставки наші менеджери проконсультують і порекомендують найбільш зручний спосіб.

Ми використовуємо cookies-файли та інші сервіси для збору технічних даних користувачів. Це дозволяє забезпечувати працездатність та зручність використання сайту, покращує навігацію. Якщо Ви продовжуєте використовувати сайт, значить даєте згоду на їхній збір. Користувацька угода