Будівельні матеріали Луцьк Блок трейд - будівельні матеріали Луцьк

Гарантія

 

Ремонт - це завжди затратний процес, котрий потребує особливої уваги. Тому підійти до вибору будівельних товарів варто з особливою уважністю. Компанія “Старті” на ринку уже більше 15 років і протягом цього часу ми довели свою професійність та високу якість будівельних матеріалів, котрі ми продаємо.

Намагаючись надавати лише першокласні послуги, ми визначили гнучкі умови обміну та повернення для наших клієнтів:

  • Перш за все, на усі наші товари діють гарантії від виробника - адже ми працюємо лише з найкращими;
  • Також, згідно із Законом України прав споживачів, ми надаємо додаткову гарантію, котра діє протягом двох тижнів із моменту покупки.

Що ми також можемо гарантувати - конкурентні низькі ціни та особливі умови співпраці для постійних клієнтів. Однак є обставини, в котрих ми, на жаль, не завжди можемо здійснити повернення:

  • якщо сухі та розсипчасті матеріали скам’яніли або мають інші відмінності від первинного стану;
  • якщо плитка або черепиця має помітні пошкодження;
  • якщо термін придатності на будівельні матеріали добігає кінця.
В усіх інших випадках ви без сумнівів можете звернутися до нас за обміном та поверненням - ми індивідуально підходимо до вирішення усіх виникнувших питань кожного клієнта.
Ми використовуємо cookies-файли та інші сервіси для збору технічних даних користувачів. Це дозволяє забезпечувати працездатність та зручність використання сайту, покращує навігацію. Якщо Ви продовжуєте використовувати сайт, значить даєте згоду на їхній збір. Користувацька угода