Утеплювач

25 товарів
50.00 грн.

Утеплювач в Києві

За допомогою теплоізоляції можна не тільки забезпечити сприятливий мікроклімат в будинку, але і заощадити свій бюджет в опалювальний сезон. На ринку запропоновано величезну кількість ізоляційних матеріалів від вітчизняних та імпортних виробників. У зв'язку з цим, вибрати і купити утеплювач в Києві досить проблематично. Щоб вкласти гроші в гідну продукцію, варто спочатку ознайомитися з існуючими видами.

Товар, представлений в інтернет-магазині, ділиться між собою на наступні категорії:

  1. Поліетиленові. Товщина ізоляційного матеріалу – 2-10 мм. Зворотня сторона покрита алюмінієвою фольгою. Використовується в якості фінішного шару при утепленні підлоги.
  2. Мінеральна вата. Гранична товщина рулону – до 100 мм. Мінеральну вату використовують для більшої термостійкості при ізоляції стін і стель.
  3. Пінополістирол. Випускається у формі плиток. Застосовується в місцях з надмірною вологою. Стійкий до температурних перепадів, корозії, цвілі і підвищеної вологи.
  4. Базальтова вата. У магазинах Києва також можна знайти ізоляцію з базальтових порід. Цей матеріал стійкий до вологи, корозії, грибків та інших зовнішніх впливів. Утеплювач здатний повноцінно функціонувати в діапазоні від -200 С° і до +700 С°.

Крім виду утеплювача, при виборі ізоляційного матеріалу, також важливо приділити увагу виробнику.

Виробники утеплювачів в Україні з можливістю купівлі в Києві

Серед підприємств лідируючі позиції займають:

  1. Базальтову вату російської компанії «Техноніколь» у Києві можна замовити у офіційних представників цього бренду. Фірма входить в п'ятірку великих європейських виробників теплоізоляції.
  2. Мінвата від білоруського виробника «Неман», представлена на складах у Києві.
  3. Утеплювачі від української компанії «Термолайф» у Києві можна знайти в офіційних представників.

Замовити утеплювач для дому в інтернет-магазині Starti Київ

Щоб купити товар, вираховується потрібна його кількість і підбирається перелік додаткових матеріалів. Після цього варто обумовити бажані терміни і вибрати відповідний спосіб доставки.
Для покупки теплоізоляційної вати в Києві за вигідною ціною ознайомтеся з діючими вигідними пропозиціями та акціями. Для більшої вигоди задумайтеся про підбір постійного постачальника з найкращим співвідношенням ціни і якості. Оформити замовлення можна в онлайн-режимі, уточнивши при цьому необхідну кубатуру, спосіб оплати і місце доставки.