Будівельні суміші

101 товар

Будівельні суміші Київ

Сухі будівельні суміші в Києві можна купити з максимальною вигодою. Для цього потрібно лише звернутися в компанію «Поліпласт». 20-річний досвід роботи дозволяє компанії виробляти і реалізовувати сухі суміші для будь-яких видів будівництва та оздоблення. Продукція фірмових брендів «Поліпласт» і «Dops» витримала кілька пожежних випробувань і пройшла європейську екологічну сертифікацію. Компанія володіє дистрибюторською мережею в столиці України і у двадцяти трьох областях, тому суміші «Поліпласт» можна замовити не тільки в Києві, але і практично по всій країні. Серед клієнтів «Поліпласта» є міжнародні будівельні корпорації та торгові мережі.

Види сухих будівельних сумішей

Мова йде про багатокомпонентні складові з включенням в'яжучих речовин (мінеральних або полімерних) у поєднанні з необхідними наповнювачами. В будівництві застосовуються наступні види таких складових:

  • штукатурні — на цементній основі з дрібнодисперсним наповнювачем, використовувані для обробці стін або фасаду будівлі;
  • гідроізоляційні — мають цементно-акрилову основу і призначені для герметизації цоколя, фундаменту, підвалу і т. д.;
  • самовирівнюючі (для заливки підлог), для основи яких використовуються цемент або гіпс з дрібнодисперсним піском, а в якості добавок застосовуються пластифікатори, роблять покриття підлоги ідеально рівним.

Будівельні суміші Поліпласт

Штукатурні, та гідроізоляційні самовирівнюючі суміші, які у Києві та інших містах України тепер можна купити без проблем, володіють наступними перевагами:

  • при професійному зверненні вони гарантують рівну, без тріщин, ізолюючу від несприятливих впливів зовнішнього середовища обробку;
  • походження основної сировини, з якої виготовляється ця продукція, українське, і це робить її дешевше закордонних аналогів;
  • при цьому модифікуючі добавки, що надають «Поліпласту» унікальні корисні властивості, виготовляються відомими європейськими фірмами, що позитивно позначається на якості продукту.

Купити сухі будівельні суміші Поліпласт

Для зв'язку з менеджером компанії можна скористатися контактною інформацією, наявною на її офіційному сайті. Там же, на сайті, є електронний каталог, який можна використовувати при виборі товару. Якщо потрібної продукції немає в каталозі, її можна замовити, скориставшись телефоном компанії або адресою електронної пошти. Там же можна проконсультуватися, якщо клієнт не впевнений, який товар виявиться для нього найбільш підходящим. Потрібно лише повідомити менеджеру вид планованих робіт і передбачувану температуру, при якій здійснюватиметься експлуатація.
При покупці в магазині компанії будь-якого виду продукції компанії «Поліпласт» укладається договір, що передбачає часткову передоплату і повну оплату на місці. Також обговорюються способи доставки та обумовлюються терміни, які компанія дотримується в точності.