Мансардні вікна

33 товари
8190.00 грн.
7530.00 грн.
6090.00 грн.

Мансардні вікна конструктивно відрізняється від стандартних вікон, розташованих на вертикальній площині стін. Конструкція створена так, щоб вікно в мансарді змогло витримувати те ж навантаження, що й покрівля.
Рухома стулка у конструкції кріпиться до рами за допомогою фрикційних петель, встановлених трохи зверху від середини. Подібна конфігурація виключає попадання води всередину житлового приміщення. Завдяки петлям стулка здатна повертатися на180° з одночасною можливістю її фіксації під необхідним кутом. Для більшої зручності і прискорення встановлення рама відокремлюється від стулки. Максимальна площа вікна в мансарді може досягати 1,3-1,4 м2. Встановивши мансардне вікно, можна перетворити мансарду в повноцінне житлове приміщення, придатне для проживання в ній цілий рік.

Купити мансардні вікна velux і roto в Києві у дилерів

Мансардні вікна в Києві марок velux і roto найвигідніше купувати через мережу офіційних дилерів/партнерів зазначених виробників. В їхні прямі обов'язки крім продажу входить також:

  • консультування клієнта, який обрав мансардні вікна roto в Києві;
  • монтаж з наданням гарантій на мансардні вікна velux в Києві;
  • ремонт або заміна аксесуарів і комплектуючих в гарантійний період.

В комплект необхідних для мансардного вікна аксесуарів і комплектуючих входять укоси і оклади. Менш значні за ступенем своєї функціональності штори і жалюзі.

Вікна марок velux і roto

Батьківщиною бренду roto вважається Німеччина, але складальні виробництва концерну Roto Frank діють ще в кількох європейських країнах, серед яких сусідка України Польща.
Власником бренду velux є однойменна данська компанія. Обов'язково варто зазначити, що саме в Данії вперше створили конструкцію вікна для мансарди ще в середині минулого століття.
Яка інформація необхідна для вибору вікна
Перед оформленням замовлення клієнту необхідно визначитися з лінійними розмірами, вибрати варіант розташування ручки (вгорі/внизу), вид матеріалу, з якого виготовлена рама, тип склопакета, і різновид покрівлі.

Вибір і купівля вікон для мансарди

Вартість виробу кожен покупець зможе розрахувати самостійно завдяки опції калькулятора. Оформлюючи замовлення через сайт, клієнту необхідно у ній вказати фізичні, технічні та якісні характеристики виробу, які до цього були потрібні для визначення ціни через опцію калькулятора. Покупці, які вирішили купити мансардні вікна в Києві через сайт винагороджуються знижкою від продавця. Краще уточнити будь-яку інформацію, включаючи доставку, слід до подачі заявки на сайті постачальника через форму інтерактивного зв'язку.