Цегла

83 товари
15.00 грн.

Цеглу в Києві

Цегла - універсальний будівельний матеріал для спорудження архітектурних форм, в тому числі складних арок і склепінь. Являє собою камінь штучного походження, що відрізняється за складом.

Його переваги:

 • міцність, довговічність;
 • вогнетривкість;
 • теплоємність і шумоізоляція;
 • екологічність.

Різновиди цегли:

 1. Керамічна цегла підрозділяється на рядову, лицьову, клінкерну, шамотну, в Києві доступна з гладкою і рельєфною поверхнею, пустотна і повнотіла.
 2. Облицювальна цегла замовляють у Києві для обробки приміщень, зовнішній, кладці парканів, тротуарів. Переносить зниження температури, вологість. При виготовленні декоративної цегли використовується вапняк, цемент, пігменти, тому в Києві запропонований в асортименті відтінків.
 3. Клінкерна цегла - різновид облицювальної, активно купується в Києві. Стійка до перепадів температури, агресивних середовищ, вологості. Цінується за естетичні властивості.
 4. Цегла вогнетривка витримує до 1300 градусів, купити цеглу в Києві для зведення опалювальних споруд можна на нашому сайті. Жароміцна, виготовлена з теплоємнісної шамотної глини.
 5. Цегла силікатна підходить для кладки внутрішніх стін, виготовляється з кварцового піску, повітряного вапна, води, реалізується за низькою ціною в Києві. Порожниста і повнотіла, з перевагами, властивими цеглі. Пустотілі блоки зменшують навантаження на фундамент.

Виробники цегли представлені в Київській області

Керамічна цегла найстарішого підприємства в Києві, Корчуватського цегельного заводу, що працює круглий рік. Завод виробляє якісний і недорогий рядовий товар.

Підприємство «Біла Церква» знаходиться в Київській області, це лідер сфери. Задіяно обладнання французької фірми «Ceric». Асортимент цегли «Біла Церква» можна замовити в Києві за середньоринковою ціною.

«Керамейя» - постачальник будматеріалів в Сумах. Завдяки оптимізації процесів вдається знизити ціну.

Цегла «Кіровоградський» проводиться в Кіровоградській області, м Кропивницький. Марка поставляє вироби за найменшою ціною в Києві.

Завод будматеріалів «Корсунь», розташований в м. Корсунь-Шевченківський. Надійна компанія, цегла користується попитом у регіоні дякуючи якості, вибору, постійних розцінок.

Завод «СБК» базується на Озерянському глиняному родовищі, в 30 км від Києва. Випускає недорогий продукт, затребуваний будівельними компаніями України та зарубіжжя.

Знання параметрів цегли дозволить придбати відповідну партію товару. Клієнт надає інформацію про призначення придбаної партії, відповідному матеріалі, вибирає модель (типову або специфічну), вказує обсяг поштучно.

Купівля та доставка цегли відбувається за наступною схемою:

 1. Вибір цегли у каталозі.
 2. Поставка необхідного обсягу матеріалу.
 3. Узгодження способу та дати доставки в Київ та інші регіони.
 4. Прийом будматеріалу в призначений час.