Керамічний блок

11 товарів

Керамічний блок в Києві

Інтернет-магазин пропонує придбати керамічний блок в Києві для будівництва будинків та споруд будь-якої складності. Будинки, побудовані з цього матеріалу, відрізняються екологічністю і комфортним мікрокліматом незалежно від погодних умов, так як керамічний блок має низьку теплопровідність і надійно захищає стіни від цвілі і грибка.

Технічні характеристики продукції Русинія і Керамейя

Магазин пропонує продукцію двох відомих брендів - Керамейя і Русинія. Матеріали від Керамейї являють собою глину, деревну стружку й воду, які з'єднуються і обпалюються в тунельних печах при високих температурах. Ці матеріали забезпечують якісну теплоізоляцію і застосовуються в основному для зведення несучих стін в багатоповерхових будинках і котеджах всього в 1 шар. Примітно те, що продукція Керамейя дає на 50% менше навантаження на фундамент, ніж інші будматеріали. Внутрішні пори блоку Керамейя мають низьку теплопровідність і захищають стіни від утворення грибка, а рифлена поверхня з боків сприяє гарному зчепленню елементів між собою.
Продукція Русинія виготовляється з якісної глини, яку добувають на Іванецькому родовищі. Це пустотілі цегли з пазогребневою поверхнею, завдяки якій вони добре поєднуються між собою. Це можливість вигідно заощадити на розчині в процесі будівництва. Цей матеріал забезпечує якісну тепло - і звукоізоляцію і підтримує оптимальний рівень вологості в приміщенні. В основному продукція Русинія використовується для будівництва зовнішніх і внутрішніх несучих стін, а також для споруди перегородок.

Замовити керамічний блок в Києві

Якщо ви бажаєте замовити керамоблок в Києві, дотримуйтесь простої інструкції:
• виберіть товар, що Вас зацікавив, за технічними характеристиками: розміри, теплопровідність та інші параметри;
• повідомте кількість блоків, яка вам знадобиться для будівництва;
• внесіть передоплату в офісі;
• обговоріть з менеджером терміни і спосіб доставки матеріалів до вас на об'єкт;
В заздалегідь обумовлені терміни ви отримаєте будматеріали з наданням всіх необхідних документів.