Газобетон

47 товарів

Газобетоные блоки Київської області

Газоблок – це штучно вироблений будівельний матеріал, який використовується в будівництві з початку двадцятого століття. Даний будівельний матеріал ділиться на класи щільності D300, D400, D500 та ін. Завдяки пористій структурі він має кращі характеристики теплопровідності щодо інших кладочних матеріалів. До складу газобетону входить: цемент, пісок і газоутворювачі (в основному алюмінієва паста). Популярність газобетонних блоків обумовлена такими факторами, як:

 • Точна геометрія;
 • Теплоізоляційні властивості;
 • Легкість матеріалу і монтажу;
 • Стійкість до високих перепадів температур;
 • Низька ціна відносно інших будматеріалів аналогічного застосування.

Заводи по виробництву газобетону в Києві

В Україні основні потужності з виробництва газоблоку зосереджені в Київській області. 
Завод газобетону Стоунлайт розташований у місті Бровари (Київська область), обладнаний модернізованими виробничими потужностями Хеттен, здатен випускати до 3600 метрів кубічних товару на добу.
Заводи газоблоку Аерок розташовані в двох містах Київської області: у Березані та Обухові. Сумарний щоденний обсяг випущеної готової продукції 3200 кубічних метрів. Так як різні заводи обладнані різним виробничим обладнанням (hess в Березані і Універсал-60 + WEHRHAHN в Обухові) – асортимент газобетонних блоків відрізняється. Наприклад блок товщиною 288 мм Ви можете купити тільки з заводу розташованому в Обухові. Цей завод виробляє єдиний блок щільністю Д300 в Україні.

Ціноутворення і першого і другого описаних заводів знаходиться на одному рівні, але цінова політика на продукцію завод Стоунлайт тримає трохи нижче.

Купити газобетон у Києві, компанія СТАРТI

В асортименті інтернет-магазину СТАРТI Київ ви зможете ознайомитися з цінами двох вищеописаних заводів Стоунлайт і Аерок, а так само замовити блок напряму з заводу, так як ми є їх офіційними представниками в Київській області.

Для покупки газобетону вам необхідно надати інформацію:

 • Розмір товару, що Вас цікавить;
 • Кількість матеріалу;
 • Місце доставки і можливості вивантаження;
 • Нюанси з логістики (можливий заїзд, наявність дороги призначеної для заїзду вантажних автомобілів).

Процес придбання товару:

 1. Ви робите заявку на товар і погоджуєте приблизні терміни доставки;
 2. Уточнюєте варіанти оплати;
 3. Ми знаходимо транспорт відповідно до ваших вимог;
 4. Ви приймаєте блок на об'єкті.